Březen 2013

škola?

24. března 2013 v 21:52 | Riri* |  my darlings

Škola? Jo tak to je fakt peklo. Poslední dobou si říkám jestli tam vůbec chodím? Že toho 'tolik umím' :D.Hrozně bych si přála si někam vyjít, na nákupy, do města. Prostě projít všechny obchody a nést stopadesát tašek.. Ohh, ta představa je tak láhavá, že bych snad i z té školy utekla. Ale já nemůžu! Protože jsem teď tolik chyběla. Pfůů..Navíc zítra pondělí, nejkrásnější den v týdnu co?!:D SE TĚŠÍM! haha. NE! :D


Teď tady na vás udělám baf, to máte za to, že je zítra pondělí! :D


čtvrtek

21. března 2013 v 15:46 | Riri* |  my darlings
Vážně super den. Už na něj kašlu, říkala jsem si to pořád(pořád znamenají asi poslední dva roky). Poslední dobou na nej spíš pořádně seru a jse za to ráda. Konečně si něco užívám:). Přece je to poslední rok na ZŠ a musím si ho trochu užít. Dneska jsme měli vaření:D. Woho, dělali jsme pomazánku, trošku jsme tam přidali energiťák. CHUŤOVKA! :D! Jinak pořád je tu inspekce a už mě to přestává bavit, ta inspekce je prosím 'velice příjemná' :D..
Jinak co holky? Začínaj vám chodit nějáký dopisy, nebo telefonáty od středních škol? Jako docela se začínám bát, páč polovinu 'debilů' z naší třídy už vzaly...Fůů, to jsou nervy..

Policie a inspekce?

20. března 2013 v 17:28 | Riri* |  my darlings
Ahojda, tak dneska ve škole jsem byla docela fest posraná, protože tam byla inspekce a k tomu ještě policie! No jako já byla upně v šoku :D. Ještě mi jedna holka nakukala, že policajti pouští psy, aby hledali trávu nebo prostě drogy. Jelikož jsem kuřák, tak je samozřejmost, že jsem měla všechno v tažce. Byla jsem zesraná tři hodiny, než mi došlo, že u nás v prdelkově se vlasně vycvičení psi nevyskytují! :D No DEBIL prostě :D!..
Ale tak fajn:). Škola zatím jde, nechci to zakřiknout! :D! Pane bože ale z celého srdce nenávidím němčinu, dneska jelikož je středa, jsme měli pátou a šestou hodinu němčinu. Fuj! Nenávidím středu, nenávidím školu. :D! Každej říká, jak mám bejt ráda, že jsem ještě devátým rokem na základce! KOHO TO ZAJÍMÁ! Říkám, že ráda nejsem tak to říkam prostě to říkat budu :D. Je asi možný, na středí si budu asi stěžovat víc! Ale teď jsem tady, a sere mě to tady! :D Kapišto?
btw. policie tam byla za uplně jiným účelem, detail! :D

twins Harries

19. března 2013 v 16:43 | Riri* |  my darlings

holkyy znáte dvojčata Harries? :D Finna a Jacka? :D jestli ne, tak to je hodně špatný! :D Protože to jsou hrozně krásní kluci hasjhaksd.. Hlavně Finn sice mi chvilku trvalo než jsem je pořádně rozeznala ale teď už mi to celkem jde :D
Prostě Finn a jeho dolíčky 'oční' :D jsou tak krásnýý:)♥
jebatelný to chlapci

lolíček↓ :D♥
áá Finn ↓ :O♥ :D sakrasakrasakraaa<33

Kde bych chtěla žít?

12. března 2013 v 12:53 | Riri*
Místo kde chci žít?
Tak takové místo neexistuje. Má představivost nezná meze. Ale tak můžu zkusit to popsat. Jelikož miluju Harryho Pottra,
Narnii,Percyho Jacksona a tak dále:D, představovala bych si nějáké to místo jako jsou Bradavice a Narnie v jednom. Prostě tam,kde je neustálé 'nebezpečí' a nadpřirozeno. Tohle je prostě moje jasná představa. Nejáký superhluboký jezírko plný všelijakých zjevů. Les ve kterém mluví krávy a zpívaj veverky.(koukněte se na horor Houbičky tam kráva mluví, jsem si vzpoměla:D).Kde se objeví jen tak z ničeho nic kentaur,obr,lev nebo možná lochneska? Možná, že chci žít někde, kde ropuchy probouzí každé ráno les svým supernakvašeným kvákáním, nebo kde sloni dávaj dobrou noc. Hadi chodí strašit malé děti, protože si neustlali postel a nechtěj jít domů na oběd. Tam kde drak střeží vesnici. Každý večer ulehnout do mokré trávy, pozorovat přitom hvěždy a přemýšlet o tom jak je ta příroda nádherná.

pihatí kluci

9. března 2013 v 19:50 | Riri* |  my darlings
Ahojdáá :33
tak zase něco přidávám do superrubrikykterásetýkápouzeadminky :D..

teď vážně.), to jsem jedniná kdo má uchylku pro pihatý chlapce?:D♥↓sajgjf:OO

Holky, byly jste někdy v divadle?

8. března 2013 v 20:10 | Riri
Holky, tak mě tak napadlo, se vás zeptat, jestli jste byly v divadle? A jestli jo tak na čem?
A jak se vám to líbilo? Jak jste se tam vymódily? Docela mě to zajímá, pač jsem teď se školou byla, sice to divadlo nebylo nějak extra velký ale normálně jsem tam viděla i lidi v džínách, což mi přišlo dost divný. Přece jenom je to divadlo ne? Nebo prostě tenisky, jako promiňte? :)
Jinak byli jste na Saturninovy. Bylo to fajn, zase něco nového;). Docela jsme se nasmáli:D..